Sepetim 0,00 TL

 

ÜRÜNLERİMİZ

İade Politikası

Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?

nehadbaby.com  üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" Yasal olarak 15 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir. Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürün/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti Nehad Tekstil  aittir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Uyarınca) eksiksiz doldurularak ve imzalayarak gönderiniz.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir.

İade Adresi: Duaçınarı mh . 4 Gülsen Sok .No 1 1 3/1 Yıldırım Bursa

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir tekbir.com.tr adresinden gönderilen ürünlerin gümrüğe takılması durumunda tekbir.com.tr sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.İade yapmak istiyorum, kargo ücreti öder miyim?

Yur içi ve Yurtdışı iade işlemlerinizde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmektedir.Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Bize mail ve destek birimlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. iade@tekbir.com.tr , destek.tekbir.com.trİadeyi hangi adrese yapmalıyım?

İade Adresi: Duaçınarı mh . 4 Gülsen Sok .No 1 1 3/1 Yıldırım Bursa


İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün tutarı kadar iade çeki ürün elimize ulaştıktan sonraki iki (2) iş günü içerisinde tarafınıza tanımlanabilir ve bu çekle yeni siparişinizi daha hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

İade çekinizi tanımlandıktan 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 20 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da vermiş olduğunuz 24 haneli IBAN hesabına yansıtılır.

Bu süre tamamen bankanıza bağlıdır ve tekbir.com.tr'nin bankanıza müdahale etme hakkı bulunmamaktadır.Siparişimi iptal ettim. Kargo ücretimi geri alabilecek miyim?

Sipariş iptallerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.Bu bedel kargo şirketi tarafından alınmaktadır. Kapıda ödeme ücreti yalnızca iade çeki kullanımlarında geri iade edilmektedir.Siparişimin iptal ve iadesinde indirim kuponuma ne olur?

Firmamız kaynaklı oluşabilecek hatalı veya yanlış ürün gönderimlerinde yeni siparişiniz için indirim kuponu tanımlanır.

Ürününüz kusursuz ise ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız indirim kuponu tekrar tanımlanmamaktadır.Siparişimdeki hediye ürünü iade edebilir miyim?

Hediye ürünlerimizin iadesi yapılamamaktadır.Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim? 

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.


 

            

  

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et